Co dokładnie przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym domku boho?

Jedną z najczęstszych obaw klientów przed rezerwacją domku apartamentowego na czas ich urlopu jest… brak dokładnego przedstawienia oferty i pokazanie tego na zdjęciach!

Niestety, lecz często wiele klientów ma przykre doświadczenia, które potrafiły zepsuć cały wyjazd, dlatego teraz podchodzą z mniejszym zaufaniem do widocznych ofert w Internecie, jeśli chodzi o wynajem domków.

Na naszej stronie internetowej możesz dokładnie znaleźć, co dla Ciebie przygotowaliśmy w pięknych domkach boho, jednak dodatkowy stworzyliśmy ten artykuł – w nim znajdziesz, co czeka na Ciebie w pięknej miejscowości Kopań i w jej okolicach.

Zapraszamy do lektury!

Wyposażenie każdego domku – Twój komfort na pierwszym miejscu, czyli wybierz podwyższony standard!

W domku czeka na Ciebie:

Jeden pokój gościnny,

Aneks kuchenny,

Łazienka,
Dwie sypialnie, które łącznie mogą pomieścić 5 osób.

Każde pomieszczenie charakteryzuje się estetycznym połączeniem mebli, materiałów i kolorów, dzięki czemu spędzanie w nich czasu będzie prawdziwą przyjemnością.

Dodatkowo podczas ich projektowania zadbaliśmy o to, aby maksymalnie ułatwić Ci pobyt i zdjąć z Ciebie obowiązki dnia codziennego, jak np. mycie naczyń.

W każdym pomieszczeniu są osobne sprzęty elektroniczne i AGD, dzięki czemu podczas Twojego wypoczynku będziesz mógł skupić się na tym, co najlepsze – relaksie nad morzem lub przy wydmach ?

Pełną rozpiskę znajdziesz tutaj – jest tego trochę! ?

Część wspólna – apartamentowe domki z basenem i placem zabaw

W momencie, gdy zapragniesz wyjść ze swojego domku lub spędzić czas poza prywatnym tarasem, to czeka na Ciebie doceniana atrakcja przed wielu klientów. To właśnie cudowny basen potrafi stać się miejscem, gdzie spędzanie czasu stanie się szczególnie przyjemne i komfortowe – podczas słonecznych dni z powodzeniem poczujesz się, niczym podczas ekskluzywnych wakacjach w egzotycznej części świata.

Woda basenu w wieczornych godzinach mieni się różnymi kolorami… gwarantujemy – efekt na zdjęciach jest niesamowity!

Basen jest również przystosowany dla najmłodszych członków rodziny – oddzielony brodzik o głębokości 0,4 metra z pewnością sprawi wiele przyjemności.

Gdyby jednak to nie wystarczyło, to dla wszystkich dzieci czeka przyjemnie zaprojektowany plac zabaw, na którym długie godziny będą lecieć niebywale szybko.

To sprawi, że rodzice będą mogli zrelaksować się przy basenie, a ich pociechy będą mogły oddać się świetnej zabawie.

Piękna okolica – odnajdź odpowiednie miejsce na spacer!

To jednak nie wszystko – w momencie, gdy pogoda będzie Ci dopisywać i pozwoli na więcej aktywności poza nowoczesnymi domkami, możesz udać się cudowny spacer!

Od razu powiemy, że największym plusem okolicy jest… jej niedocenienie przez większość turystów!

To sprawia, że nawet podczas szczytowych godzin w środku sezonu okolica nie jest oblegana przez setki osób, dzięki czemu każde wyjście okaże się cudowne dla każdej osoby, która szczególnie ceni sobie w życiu prywatność i chce odpocząć od zgiełku miasta oraz hałasu.

W okolicy czeka na Ciebie przede wszystkim piękna plaża, z której możesz obserwować wschody i zachody słońca (z pierwszego piętra widać również jezioro!).

Oprócz jej możesz udać się na długi spacer, przejażdżkę na rowerze na trasie Eure Velo 10 lub nauczyć się jazdy konno!

To wszystko sprawi, że to będą najlepsze wakacje w Twoim życiu!

Zdjęcia – zobacz klimatyczny wystrój jeszcze przed rezerwacją

Słowa to jednak nie wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wiemy, że przed podjęciem odpowiedniej dla siebie decyzji, chcesz obejrzeć dokładnie, co na Ciebie czeka, aby już móc poczuć ten piękny klimat!

U nas to możliwe – przygotowaliśmy pełną galerię zdjęć, gdzie dokładnie widać każde pomieszczenie!

Kliknij link i przekonaj się sam, że styl boho potrafi zapierać dech w piersiach!